• 07.10.2015

1. Назва Канади стався від індіанського слова «село». Мало хто міг в 16 столітті подумати, що через кілька століть це буде величезна країна, що є однією з найрозвиненіших на планеті.
2. У Канаді предостатньо не тільки природних пам’яток. Наприклад, тут вперше в світі була зведена злітно-посадочний майданчик, призначена для НЛО. Приземлялися на неї кораблі інопланетних цивілізацій невідомо, але подивитися незвичайну майданчик можна і сьогодні в місті Сейнт-Поул – вона є потужним центром туристичного тяжіння і натовпи іноземців відвідують її щодня.

площадка для посадки НЛО в городе Сент-Поул
3. Ще одне цікаве місце в Канаді – унікальний острів Сейбл, знаменитий на весь світ тим, що він постійно дрейфує, змінюючи своє географічне розташування. Його місце розташування змінюється за рахунок того, що він омивається одночасно кількома морськими течіями. В давнину цей острів був відомий як «пожирач кораблів», сьогодні на ньому стоїть маяк, що дозволяє уникати корабельних аварій.
4. Ще одне диво, яке Ви можете побачити в Канаді – це морські гонки, ось тільки замість човнів або байдарок місцеві жителі використовують звичайні ванни, до яких кріпиться човновий мотор.

В метро Торонто выступают только профессиональные музыканты
5. У Торонто розважати музикою і піснями пасажирів міського метро можна виключно професійним музикантам – для цього вони повинні пройти обов’язкове прослуховування. І тільки після позитивної відповіді комісії їм буде видана ліцензія, вартістю в 150 канадських доларів. Відзначимо, що Торонто є одним з найпопулярніших канадських міст для імміграції.
6. Як відомо канадці пристрасні шанувальники хокею. Згідно з традицією, кожному з учасників команди (у разі виграшу) видається на добу кубок. До речі, в історії канадського хокею зафіксовано два випадки, коли кубок використовувався для хрещення немовлят.

Royal Bank of Canada использовал для покрытия окон 70 кг золота
7. У північних районах країни місцеві жителі часто заробляють, збираючи мідії під льодом. У молодика, коли вода відступає через потужний відливу, інуїти (корінні індійці) збирають мідій. Потрібно відзначити, що промисел вельми ризикований.
8. Щоб скоротити витрати на опалення приміщень Royal Bank of Canada використовував для покриття вікон 70 кг золота, на що було витрачено майже мільйон доларів.
9. Тут знаходиться один з найбільших водоспадів – Ніагарський – який привертає маси туристів. Також його облюбували і самогубці: згідно зі статистикою кілька людей у ​​тиждень намагаються зробити там спробу суїциду.

в городке Черчилл белые медведи - частые гости
10. Біля невеликого містечка Черчилл живуть білі ведмеді, нерідко ці гіганти заходять в місто. Для їх відлову та видворення васявася навіть створена спеціальна служба. На порозі багатьох будинків лежать спеціальні килимки – це шматок фанери куди вбиті цвяхи. Цвяхи кладуться до верху вістрям, щоб відлякати тварину, що вирішило поласувати запасами провіанту, а то й самим господарем оселі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *