• 14.12.2015

Канадська влада всерйоз задумалися про те, що законодавство про отримання громадянства для новонароджених в цій країні необхідно переглянути. Пов’язано це з тим, що з 2014 року спостерігається справжній бум народжуваності на канадській землі з метою отримання громадянства цієї країни. Взагалі такий принцип “юс солі”, що кожна народжена на цій землі автоматично отримує канадське громадянство, існує з 1947 року. При цьому громадянство батьків абсолютно не має значення. Подібна процедура існувала і в багатьох інших країнах.

Процвітання цих держав призвело до великого потоку бажаючих таким чином стати їх громадянами. Тоді для шукачів громадянства стали вводити особливі умови та обмеження. У деяких країнах скасували взагалі саму можливість отримання громадянства цим способом.
Як повідомляють представники канадської влади, вони змушені переглянути закон у зв’язку з виникненням туризму для народження. Всі діти, народжені тут, отримують громадянство автоматично і після повноліття можуть подати прохання про возз’єднання сім’ї. Зазвичай воно задовольняється, і всі члени сім’ї стають громадянами Канади.

За словами експертів, туризм для народження у всьому світі явище поширене. Особливо він розвинений в країнах, де рівень життя не такий високий. За допомогою отримання громадянства процвітаючої країни у цих людей з’являється можливість поліпшення якості свого життя. Але є й противники скасування цієї практики. Адже таких громадян в Канаді народжується не так багато і в процентному співвідношенні це виглядає не загрозливо, всього 0, 14% від всіх новонароджених тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *