• 26.04.2017

Подорожі – це те, що збагачує і надихає наш внутрішній світ. Ви ніколи не повернетеся додому людиною з колишнім світоглядом, побувавши у іншій країні. Подорожуйте! Багато і часто! Мрії, мрії… а коли справа стосується прибирання, це заняття відразу видається марним гаянням часу і сил, які можна присвятити відпочинку, або своїм близьким. Особливо не до пилу на полицях тим людям, які постійно у відрядженнях, або не уявляють свого життя без подорожей.

Рекомендація нашого туристичного агентства, дозволить вам забути про цю проблему раз і назавжди. Насолоджуйтеся життям, плануйте відпочинок і подорожі, не марнуйте часу на прибирання у своїй квартирі. Дозвольте представити вашій увазі сервіс регулярних прибирань Mee.Services. Клінер сервісу хутко переможе безлад у квартирі у зручний для вас час і в найкоротші терміни, враховуючи усі ваші забаганки. Послуги прибирання квартир від Mee.Services поширюються на жителів міста Києва за дуже вигідними цінами.

Сервіс пропонує такі види прибирань:

  • Генеральне;
  • Повсякденне прибирання;
  • Планове (щомісячне, щотижневе, щоденне);
  • Часткове (вам необхідно прибрати квартиру частково).

 

Команда Mee.Services – це професіонали, які працюють виключно за сучасними технологіями. Вони співпрацюють з Норвезькою фірмою Altrent, яка на даний момент, є компанією номер один у світі, за критеріями технології прибирання та навчання персоналу у цій галузі. Усі клінери проходять спеціальне навчання (технологія прибирання, робота з миючими засобами і обладнанням, етика поведінки на місці прибирання). Також усі працівники Mee.Services проходять відповідні перевірки, тому не хвилюйтеся за цілісність і збереження ваших речей, компанія бере на себе усю відповідальність.

Головні переваги прибиральників Mee.Services – ввічливість, чесність, старанність та працьовитість.

Mee.Services використовують виключно екологічно чисті матеріали, професійне обладнання для прибирання, багаторазові серветки, мопи і мікрофібри, які відповідають всім стандартам якості та після завершення прибирання ретельно дезінфікуються.

 

На сайті http://ua.mee.services/ за допомогою спеціальної форми, ви зможете легко зробити замовлення прибирання у квартирі, вказавши при цьому кількість кімнат, дату і бажаний час на прибирання. В особистому кабінеті ви можете ознайомитися зі звітами попередніх прибирань та клієнтськими відгуками. На сайті діють спеціальні пропозиції на додаткові послуги прибирання:

  • Чим більше прибирань ви замовляєте, тим більшу знижку отримуєте;
  • Прибирання певних місць, наприклад, миття внутрішньої частини вікон, розморожування і відмивання холодильника, чищення плити чи мікрохвильової пічки, чищення посуду або окремих предметів інтер’єру і багато іншого;
  • Виклик на прибирання певного клінера, з яким ви уже працювали, або прочитали хороші відгуки про нього.

Назавжди забудьте про необхідність витрачання часу на наведення порядку у квартирі самостійно. Звертайтеся до сервісу регулярних прибирань Mee.Services і у вашому житті з’явиться більше вільного часу для ваших близьких, хобі та подорожей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *