• 07.10.2015

    Нещодавно в британському Брістолі був відкритий унікальний готель, який відносять до типу сафарі-готелів. Там вам можуть запропонувати провести час в оточенні дикої природи. Постояльці зможуть спробувати провести час серед горил, антилоп, бегемотів або навіть хижаків. Готель названий Lodge.

    Цікаво, що ця дивовижна готель має тільки дві спальні. Розташована вона в стінах міського зоопарку, який є одним з найстаріших у світі. Керівництво акцентує увагу на унікальності готелю, оскільки він єдиний у своєму роді на території Великої Британії. Після того, як зоопарк закриється, гід може провести екскурсію для відвідувачів готелю. У її час можна познайомитися з багатьма представниками фауни. Тут мешкають панди, пінгвіни, різні види мавп, леви і багато інших видів. Під час вечері, який проводитися на балконі, можна буде подивитися за великими тваринами типу гіпопотамів або тапірів.

    Коштує задоволення пожити в такому готелі – від 750 до 1000 фунтів за ніч (тобто вам потрібно буде віддати близько півтори тисячі євро за таке задоволення). Але вам нададуть багато унікальних можливостей, не лише огляду, а й активної участі в житті тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *